Shoutbox archive

Date/Time Name Message
Wednesday 28 January 2015
09:53
DRAGAN dobar izbor pesama svaka ฤast
Friday 09 January 2015
13:40
Guest_64 nice
Saturday 15 November 2014
14:37
Guest_3603 Moram da vas ispravim. Prethodna pesma se zove Axel F, a izvodjac je Harold Faltermeyer
Monday 22 September 2014
20:30
buki redovno slusam i sve vise mi se svidja odabir pesama pozdrav ๐Ÿ™‚
Friday 19 September 2014
06:26
Tanya Hvala! Pozdrav najboljima!
Wednesday 17 September 2014
18:49
radio Pozdrav Tanya, moguฤ‡e da je Since I Don't Have You, This I Love ili Patience
Wednesday 17 September 2014
11:39
Tanya Kako se zove pesma G'n'R koja cesto ide na radiju? Balada je u pitanju. Mislim da je neka novija...
Saturday 24 May 2014
15:28
banix77 najbolji ste na svetu celome. kisssss
Sunday 04 May 2014
11:33
Guest_1 Thank you for the music...( Abba ) !
Wednesday 23 April 2014
10:08
ticma nevenaa
Wednesday 16 April 2014
10:51
Guest_4843 da li ovaj radio ima frekvenciju?
Saturday 08 March 2014
12:52
nevena Najbolji ste na svetu. Nemate konkurencije ! <3
Monday 03 March 2014
13:54
Go2 Dobra vam je muzika! ๐Ÿ˜€
Thursday 19 December 2013
06:38
Zoran Nedostajali ste nam...najbolji ste!!!
Tuesday 17 December 2013
19:23
r0404 najbolji ste
Tuesday 17 December 2013
08:49
Savo Postovani, zasto se od jutros konstantno pusta kompozicija Zima???
Monday 02 December 2013
22:00
Guest_3858 Da li mozete da napisete listu pesama koje ste davali danas od 15h do 16h, trazim jednu pesmu?
Wednesday 20 November 2013
09:33
Nikola Odlican izbor samo malo manje da se ponavljaju pesme posto ga slusam svaki dan. Inace dobar izbor. pozdrav Vladicin Han
Sunday 10 November 2013
18:30
Kasper O Vladiksovci,moj ste omiljeni radio.Neka je sila sa vama...
Monday 28 October 2013
21:32
Kasper Predobri ste...
records